Євросоюз може скасувати санкції проти клану Януковича

174
Іноземні ЗМІ поширюють інформацію про те, що представники Європейського Союзу можуть не підтримати повторне запровадження санкцій проти Віктора Януковича і його наближених, якщо їм повернуть активи на Заході.
Євросоюз може скасувати санкції проти клану Януковича
Унаслідок того, що українська влада не оголосила кримінальних звинувачень проти представників режиму Януковича, чиновники ЄС заявили, що санкції проти відповідних осіб можуть бути зняті вже навесні, − заявив в інтерв’ю The Wall Street Journal представник ЄС, який побажав залишитися анонімом.
За його словами, Європейський Союз обурений бездіяльністю влади України щодо притягнення до відповідальності екс-президента Віктора Януковича і його клану. Сам же колишній гарант у жовтні 2015 року подав позов до Європейського суду з прав людини, заявивши, що проти нього відкрили багато необґрунтованих кримінальних проваджень.
Єврочиновник також підкреслив, що нині рейтинг Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка неймовірно низький, особливо якщо враховувати звинувачення його ставлеників у корупції.

Коментарi

Коментарiв