Організатори «Євробачення» пояснили, чому не пустили Джамалу на червону доріжку

490
В Україні всю вину за скандал щодо Джамали спихнули на Європейську мовну спілку

Креативний директор «Євробачення-2017» Сергій Проскурня розповів, чому Джамала потрапила під заборону йти червоною доріжкою на церемонію відкриття.

За словами Сергія Проскурні, увесь сценарій церемонії відкриття міжнародного конкурсу затверджувала Європейська мовна спілка.

Отож, згідно з канонами EBU, червоною доріжкою мають йти лише делегації країн-учасниць «Євробачення-2017» і ведучі.

«По факту: рух делегацій і їх послідовність затверджує EBU. Ми зробили свою пропозицію, і вона була базована на традиції «Євробачення»: тільки учасники конкурсу та ведучі ідуть по доріжці», – запевнив він у коментарі ТСН.

«Питання: чому на цій доріжці не було Селін Діон, Тото Кутуньйо. Вони теж могли претендувати на це, як зірки минулих років? Чому там не було Саші Рибака, чому не було Кончіти? Ці питання – риторичні. Чому Джамала мусила там бути? Я знаю, продюсеру Джамали обіцяв гелікоптер, але ця людина жодного стосунку до дирекції та креативної групи «Євробачення» не має», – запевнив Проскурня.

Нагадаємо, напередодні переможниці міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2016» Джамалі заборонили виходити на червону доріжку під час відкриття конкурсу в Києві. Про це повідомив PR-директор Джамали Денис Козловський.

«Джамалі заборонили йти на червону доріжку. Дивно, чи не так, що переможцю попереднього року, який привіз «Євробачення» в Україну, забороняють там з’являтися. Не сфотографувався там тільки лінивий», – підкреслив Козловський.

Крім того, він розповів, що співачці запропонували полетіти на церемонію відкриття гелікоптером, не маючи дозволу на польоти.

«У ніч перед відкриттям пролунав дзвінок з одного агентства, яке, мабуть, освоює бюджет «Євробачення», і нам запропонували полетіти на церемонію відкриття на вертольоті. На питання: «Навіщо нам летіти на вертольоті?» була відповідь, що так потрібно для іміджу України», – наголосив PR-директор Джамали.

Коментарi

Коментарiв