Активісти заблокували Наталю Вітренко в її квартирі

433
Активісти заблокували квартиру Наталії Вітренко

Активісти руху «Національний корпус» прийшли до квартири проросійської лідерки Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко та заблокували її у будинку.

Про це повідомили у спільноті «Азову» Вконтакте.

Зазначено, що Вітренко навіть викликала три наряди поліції. За словами активістів, поліція не може «вигадати» складу злочину.

«От дивина, чомусь їй можна було закликати до перевороту в українському Донецьку і агітувати за «русскій мір», націоналістам же виступати на захист України в її центрі – зась!», – ідеться у повідомленні.

Крім того, націоналісти залишили послання заступнику Вітренко Володимиру Марченко, в якому застерігають: проросійські мітинги в Києві нести загрозу життю і здоров’ю їх учасникам і організаторам.

Також Нацкорпус прийшов до помічника Віктора Медведчука Валерія Блідара, якого також застерегли від проведення мітингів.

«Ми вважаємо, що зрадникам і посібників терористів сьогодні небезпечно перебувати на  вулицях столиці, оскільки їх масові заходи можуть привести до непоправних речей», – попередили націоналісти.

Коментарi

Коментарiв