Чубаров закликав кримських татар вийти на спільну молитву попри заборону

327
Чубаров закликав кримських татар вийти на спільну молитву незважаючи на заборону

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров закликав кримських татар вшанувати жертв геноциду кримськотатарського народу і вийти на молитву 18 травня.

«Російські окупанти знову забороняють в Криму проведення 18 травня 2017 року масових меморіальних заходів, присвячених пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу», –  підкреслив Чубаров у своєму Facebook.

Він також додав, що Меджліс закликає кримськотатарський народ взяти участь 18 травня у Криму у декількох формах меморіальних заходів, присвячених пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

За словами нардепа, о 12:00 18 травня в окупованому Криму пропонується проявити повагу до пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу за допомогою молитви – ДУА.

«Для здійснення ДУА всі члени родини, що проживають в приватному (індивідуальному) будинку, виходять до воріт (хвіртки), розташовуються з вуличною боку і спільно вимовляють ДУА (молитву). Для здійснення ДУА всі члени сім’ї (сімей), що проживає (ють) в багатоповерховому будинку, збираються у дворі багатоповерхового будинку і спільно промовляють ДУА (молитву)», – зазначив парламентар.

«Після скоєння ДУА співвітчизники спрямовуються до встановлених за їх місцем проживання пам’ятників або Хатира-таш (пам’ятні камені), де виголошують молитви. Там же покладаються квіти», – зауважив Чубаров.

На цьому тлі він закликав, кримських татарів, які проживають в місті Сімферополі, прийти до пам’ятного каменя, встановленого у сквері біля залізничного вокзалу.

Коментарi

Коментарiв