Волонтер: Україну може очікувати катастрофа після виборів

1659
Волонтер, військовий інструктор, колишній військовослужбовець Армії оборони Ізраїлю Цві Аріелі

Відомий волонтер, військовий інструктор, колишній військовослужбовець Армії оборони Ізраїлю Цві Аріелі розповів, наскільки в Україні високий рівень небезпеки російських провокацій та зробив досить невтішний прогноз щодо наступних виборів.

«Як на мене, немає взагалі ніякої проблеми з тим, щоб влаштувати провокації практично в будь-якому місці. Просто тут, у Києві, їм важче буде зібрати великий натовп. Тут вони можуть, чисто теоретично, організувати теракт – вибуховий пристрій легко покласти десь на маршруті такої демонстрації. А десь в іншому місці, де є корисні ідіоти, наприклад, в Херсонській області або в Одесі – можна і масовий протест влаштувати. Хоча і це сьогодні вже не так легко зробити, як раніше», – зауважив фахівець.

За його словами, пояснити це можна тим, що краще почали працювати відповідні служби. Крім того, люди стали більш відповідальними.

«Я знаю, мої товариші їздили в Херсон, там волонтери-активісти дивилися, щоб не було ніяких провокацій. Тобто суспільство подорослішало в цьому відношенні», – підкреслив в інтерв’ю Апострофу Аріелі.

Також він зауважив, що кількість «корисних ідіотів» лише зросла, хоча докорінно з проблемою ніхто не бореться.

«Мені здається, що багато людей побачили, чим закінчується «русскій мір» – просто вони вже його не хочуть. Але це не означає, що немає ідеологічних активістів, яким наплювати на наслідки, головне – досягти своєї мети. Безумовно, такі є і в Україні. І чимало, думаю», – наголосив експерт.

«Я дуже боюся, що Україну може очікувати катастрофа після наступних виборів. Адже простий народ, який дивиться ТБ, контрольоване олігархами, як думає? Ці погані – давайте обирати інших. А інші це які? Ті, що були поганими минулого разу», – підкреслив волонтер.

Він нагадав, що на виборах до територіальних громад, які відбулися кілька днів тому, перемогли «Наш край» і «Опозиційний блок», що є тривожним сигналом.

«Якщо до влади прийдуть проросійські корупціонери, це буде вина тих «патріотичних» сил, які не боролися належним чином із корупцією», – переконаний Аріелі.

«В Україні ж є велика проблема – важко відразу відокремити своїх від чужих, образно кажучи. Якщо в Ізраїлі я бачу людину, що говорить арабською мовою – я розумію, що теоретично вона може виявитися терористом. Тому буду ставитися до неї насторожено. А в Україні ми ніяк не можемо зрозуміти ні за виглядом людини, ні за її акцентом або мовою, хто вона», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв