«Діди воювали»: ведуча російського каналу зганьбилася у прямому ефірі

2350
Російська ведуча Марія Бондарєва видала серйозний ляп у прямому ефірі

Російська журналістка Олена Риковцева розповіла, як кореспондентка каналу «Росія-24» Марія Бондарєва зганьбилася, розповівши дві різні історії про свого нібито діда.

«Кореспондент каналу Росія-24 Марія Бондарєва, яка веде свій репортаж із ходи «Безсмертний полк» під всю цю бравурну музику, пісні, кульки і свято, раптом витягує звідкись із-за пазухи портретик у чорній рамці й говорить:

– Ми, кореспонденти каналу Росія, теж вирішили взяти участь. Я знайшла фотографію свого дідуся. Його звали Іванов Віктор… (вона замислюється) Іванович. Він воював. Але він три роки пробув у полоні. Тому мій тато був змушений взяти прізвище моєї бабусі. Щоб з ними нічого не сталося», – розповіла Риковцева у своєму Facebook.

Проте, додала вона, буквально через годину прозвучала інша історія.

«Проте проходить якийсь час. І та ж кореспондентка того ж каналу Марія Бондарєва знову витягає той же портрет! Але текст уже зовсім новий!

– Ось я у черговий раз у нашому ефірі хочу поділитися. Це мій дід. Іванов Віктор Михайлович (тепер Михайлович). Фронтовик. Ветеран Вітчизняної війни. Він воював і знаходився у полоні цілих 3 роки. Але він вижив! Він вийшов на свободу і прожив до 90 років! Тому я хочу сказати йому велике дякую, як і іншим фронтовикам!», – підсумувала журналістка.

Коментарi

Коментарiв