ІноЗМІ: Путін не боїться нахабно впливати на вибори в Європі

346
Журналісти проаналізували, як Путін відкрито намагається вплинути на вибори в Європі

Масивна хакерська атака на штаб Еммануеля Макрона не змогла завадити його впевненій перемозі на президентських виборах у Франції. Тим не менше, неприємно вражає зухвалість, із якою вона була здійснена.

Фахівці з кібербезпеки переконані, що злам листування штабу Макрона має «відбитки пальців» групи, пов’язаної з військовою розвідкою Росії. Про це ідеться у статті The Washington Post.

«Що найбільше вражає в цій операції – це не ефект, а її цілковита зухвалість. Росіяни, які брали участь в атаці, схоже, навіть не хотіли приховати свої особистості. Так, за словами експертів, один із них користувався російською версією програми Excel», – стверджує видання.

«Ніби режим Путіна хотів чітко дати зрозуміти західній демократії: ми можемо зламувати ваші виборчі системи і не соромимося робити це відкрито», – ідеться в публікації.

На думку автора статті, «необхідно, щоб Європа рішуче і ефективно відповіла на ці посягання. Парламентські розслідування зломів документів Національного комітету Демократичної партії США і президентської кампанії Ґілларі Клінтон, які, як вважають американські спецслужби, теж ведуть до російської розвідки, повинні бути всеосяжними, а результати мають стати публічними».

«Операції Москви проваляться, коли західна громадськість зрозуміє, що вони є холодною війною, здійснюваною засобами XXI століття», – зазначається у підсумку.

Коментарi

Коментарiв