Нас обдурили, тож маємо право повернути ядерну зброю – Рибчинський

1069
Рибчинський переконаний, що Україна повинна повернути собі ядерний статус

Україна має повне право і повинна відновити свій ядерний статус, оскільки Будапештський меморандум країнами-гарантами був порушений. Цю думку висловив український поет Юрій Рибчинський в ефірі одного з українських телеканалів.

«Нас обманули, значить, ми маємо право повернути ядерну зброю. Повинні відродити зруйновану армію, як в тому ж Ізраїлі, де служать навіть дівчата. Найбільш шановані люди – це люди зі зброєю. Ми розуміємо, що вже марно сподіватися на те, що хтось-то буде нас захищати. У першу чергу, ми повинні стати військовою державою», – підкреслив Рибчинський.

За його словами, аби не боятись нападів з боку загарбників – Україна зобов’язана відновити свій військовий і ядерний потенціал.

«Ми – країна, яка мала такі військові заводи, як «Південмаш» у Дніпрі. У нас взагалі в радянські часи 75% заводів були «поштовими скриньками». Усе це треба відродити, щоб нікого не боятися. У нас повинна бути найсучасніша зброя, в тому числі і ядерна, з якою нас обдурили, порушивши Будапештський меморандум», – підсумував поет.

Коментарi

Коментарiв