«Абсолютний чемпіон»: ірпінський депутат задекларував майже 600 квартир

416
Депутат Ірпінської міської ради задекларував понад 180 квартир, і продав іще 400

Депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові обличчя» Ігор Оверко, згідно з даними електронної декларації, має у власності 186 квартир загальною площею майже 8000 кв. м, іще 400 політик продав протягом 2016 року.

Про це повідомив Громадський рух Чесно.

Зазначається, що нерухомість перебуває в Ірпені, де Оверко, який є керівником будівельної фірми, має право голосу на сесіях ради. Загальна площа квартир – 7 888,1 кв. м, що більше, ніж площа футбольного поля НСК «Олімпійський».

При цьому за 2016 рік депутат заробив усього близько 20 тисяч гривень, а його сукупний дохід від продажу 400 квартир у 2016 році склав понад 50 мільйонів гривень. Однак депутат не вказав вартість жодної з них окремо.

За словами самого Оверка, задекларованих квартир не 186, а 191.

«Я один із небагатьох депутатів, які задекларували всі свої доходи чесно. Я займаюся будівництвом. Сюди я вкладаю всі засоби. У сім’ї я головний працівник, на сім’ю заробляю в основному я, утримую жінку і двоє дітей… Я точно знаю кількість квартир, які задекларував. Їх 191. Всі квартири я зареєстрував на своє ім’я, в подальшому я маю намір продавати їх так, як це визначено законом: я йду до нотаріуса, ми чинимо всі необхідні дії. Це не є схемою ухилення, я легалізував всі квартири з метою оплатити все, що повинен сплатити державі, не треба думати, що я щось приховую. Я плачу всі податки державі», – стверджує депутат.

Активісти підкреслили, що автоматичний підрахунок квартир у декларації, який перевіряли і вручну, свідчить, що Оверко задекларував 186 квартир.

Також у декларації депутата вказані 4 житлових будинки загальною площею майже 600 кв. м, 18 земельних ділянок загальною площею 40,116 тис кв. м і більше 16 мільйонів гривень заощаджень. Крім цього політик задекларував 10 об’єктів незавершеного будівництва, площа яких невідома.

Коментарi

Коментарiв