Лавров у США провалив завдання Путіна – політолог

689
Експерт переконаний,що Лавров не впорався з завданням Путіна

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров не виконав завдання президента РФ Владіміра Путіна під час візиту до Вашингтона, де він зустрівся з Держсекретарем США Рексом Тіллерсоном і президентом Дональдом Трампом. Отож, візит Лаврова порожній. Таку думку висловив директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк.

Як зауважив фахівець, американські ЗМІ пишуть, що зустрічі були холодні і ні про що важливе домовлено не було.

«Завдання, яке Кремль поставив перед Лавровим напередодні зустрічі, – здобути хоча б натяк на зняття антиросійських санкцій, міністр закордонних справ РФ, судячи з усього, не виконав. Розмова, вочевидь, також йшла про Сирію. Але для Росії Сирія – інструмент здобути прихильність США. Меседж, який закидає Москва, що Росія і США в Сирії борються проти тероризму, – це затравка, щоб сісти за стіл переговорів із Вашингтоном», – підкреслив у коментарі 24 Давидюк.

Він також додав, що при цьому реально Путіна цікавить питання вирішення конфлікту в Україні на свою користь – легалізація анексії Криму, зняття санкцій і щоб нашу державу залишили в зоні впливу РФ.

Це, наголосив експерт, мрія Путіна, і під таким прапором він би хотів піти на президентські вибори 2018 року, однак Лавров ні про що подібне не домовився.

Крім того, зауважив політолог, особливого оптимізму для Москви у стосунках із США немає.

«Путін і Трамп можуть зустрітися на саміті G20 в липні, але невідомо, в якому форматі. Це, говорить експерт, може бути конкретна предметна зустріч. Але, швидше за все, буде випадкова зустріч, які раніше були у Путіна з Обамою – привіталися і посиділи десь у куточку кілька хвилин», – резюмував фахівець.

Коментарi

Коментарiв