«Ви уявляєте, що ми накрутили?» – Бабчєнко зробив різке звернення до росіян

1733
Російський опозиційний журналіст Аркадій Бабчєнко

Багато росіян намагаються довести собі, що вони нормальні, не помічаючи війни проти України. Про це розповів російський опозиційний журналіст Аркадій Бабчєнко.

«Красовський полум’яно доводить. Кашин. Баронова. Петрановська. Кожен другий. Причому, найголовніше в цьому доведенні – не помічати війну. Ось війна – вона якось сама собою, а ми – хороші. І це – уже окремо. Це, звичайно, основна умова. Тому що якщо його не дотримуватися, то вся так ретельно вибудовувана теорема руйнується. Відразу», – підкреслив Бабчєнко у своєму Facebook.

За його словами, найважливіше з мистецтв – «мистецтво бути стороннім», зокрема це стосується небажання виступити проти війни з Україною.

«А коли говориш – хлопців, взагалі-то, наша країна десять тисяч осіб вбила… Ви можете собі уявити, скільки це – десять тисяч загиблих? Ви можете хоча б приблизно уявити, якого розміру має бути рів, щоб закопати всіх цих убитих нашою з вами країною людей? А тепер сміливо множте це на десять. Тому що у кожного були батьки, родини, діти, друзі. Кожен загиблий – це ще десять осіб його оточення. з відірваною душею. І це теж уже – на все життя», – наголосив журналіст.

Він також нагадав, що 10 тисяч жертв – це цифра тільки в одній війні.

«В одній була колись братській країні. Ви уявляєте взагалі, що ми накрутили? І, пацани, чесно кажучи, на цьому тлі меркне тепер все. Ось, бл**ь, взагалі всі. Навіть всі наші діди, які б подвиги вони не вчинили», – підсумував Бабчєнко.

Коментарi

Коментарiв