ЄС обіцяє Україні фінансову і політичну допомогу на шляху до євроінтеграції

281
Очільник представництва ЄС в Україні Гьюґ Мінґареллі

Європейський Союз буде підтримувати Україну фінансово і політично, а також надавати супровід реформ у процесі євроінтеграції.

Про це заявив очільник представництва ЄС в Україні Хьюґ Мінґареллі під час вітального слова на відкритті Дня Європи на Софійській площі в неділю в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

«Україна зробила вибір на користь європейської інтеграції. І я хочу запевнити вас, що Україна не буде рухатися сама цим шляхом. Ми будемо допомагати політично, фінансово і давати кращі поради про те, як впоратися з проведенням реформ в Україні… ЄС стоїть поряд з Україною в той час як перед вашою країною постають величезні виклики як у сфері безпеки, так і в соціальній та економічній сферах», – підкреслив дипломат.

Він нагадав, що вже через кілька тижнів безвізовий режим між Україною і Європейським Союзом набуде чинності: «Це неймовірно важливе досягнення, яке найкраще свідчить про темп і обсяги реформ, що відбуваються».

Мінґареллі запевнив, що він захоплюється рішучістю українців протистояти зовнішній загрозі.

«Те, що відбувається сьогодні в Україні, насправді стосується всієї Європи, ми правда захоплюємося українцями, їхньою рішучістю бути сильнішими перед обличчям зовнішньої загрози, взяти долю у свої руки і будувати кращу країну і краще майбутнє», – підсумував представник ЄС.

Коментарi

Коментарiв