«Хто вбив Павла?»: Журналісти вимагають у Порошенка пришвидшити розслідування вбивства Шеремета

368
Поліція досі не знайшла вбивць журналіста Павла Шеремета, якого підірвали в машині влітку минулого року

Близько десяти журналістів прийшли на прес-конференцію президента України Петра Порошенка у однакових чорних футболках із написом «Хто вбив Павла?».

Про це повідомило Громадське.

Охорона Адміністрації президента спочатку не хотіла впускати журналістів у таких футболках на прес-конференцію. Про це повідомив у Facebook журналіст Михайло Ткач.

«Не пускали на прес-конференцію президента. Сказали: було розпорядження не пускати з написами. Після серії дзвінків керівництву пустили», – підкреслив він.

Не пускали на прес-конференцію президента. Сказали було розпорядження не пускати з написами. Після серії дзвінків кервництву – пустили.

Опубліковано Mykhailo Tkach 14 травня 2017 р.

Під час прес-конференції Президент України Петро Порошенко відреагував на заклик журналістів.

«Після вбивства Павла Шеремета я наголосив, що ми маємо максимально залучити найкращих світових фахівців для розслідування цієї справи. Я звернувся до низки посольств і вдячний тим, хто відгукнувся. Працівники Федерального бюро розслідувань та інших установ були залучені до цієї справи. Я не задоволений тим, що ім’я вбивці Павла Шеремета досі невідоме», – зазначив глава держави.

Крім того, він згадав про окреме розслідування вбивства Павле Шеремета, яке нещодавно провели українські журналісти.

«Хочу подякувати журналістам, які провели своє розслідування. Я зателефонував Князеву і попросив, щоб усі матеріали, зібрані ними, були долучені до справи. Наскільки мені відомо, ця зустріч відбулася. Згаданого у розслідуванні Устименка у понеділок викличуть на допит. Ми маємо об’єднати свої зусилля, щоб розслідування було максимально прозорим та ефективним. Можете вважати, що сьогодні я разом із вами у такій самій футболці», – наголосив Президент.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув у центрі Києві 20 липня 2016 року, у його автомобілі стався вибух. У цій справі вже винесено близько сотні судових рішень.

Коментарi

Коментарiв