Путін вважає, що повинен об’єднати українців і білорусів під єдиним державним дахом – Ілларіонов

5537
Анексія Криму та війна на Донбасі – відображення цього світогляду Путіна - Ілларіонов

Президент Росії Владімір Путін ніяк не може змиритися що українці, білоруси та росіян не проживають в одній країні, якою б він керував. Тому переконаний, що його мета – об’єднати їх під одним державним дахом. Про це розповів радник Путіна в 2000-2005 роках Андрєй Ілларіонов.

«Це його власний світогляд. Він відверто вважає, йому це вселили, і він це взяв на озброєння з практичних чи з якихось інших міркувань. Вів щиро вважає, що немає такого народу, як українці», – переконаний екс-радник Путіна.

За його словами, російського президент відверто вважає, що немає такого народу, як білоруси. Водночас, він думає, що це – один і той же народ, який через дурниці, через нещастя виявився розділеним.

«Він відверто вважає, що йому доля і вищі сили вручили цей унікальний шанс об’єднати ці народи під єдиним державним дахом. Це для нього така містична ціль, яку він має реалізувати. Тому з ним нічого не можна зробити. Він просто дотримується цієї точки зору», – підкреслив в інтерв’ю Радіо Свобода Андрій Ілларіонов.

Відтак, стверджує він, анексія Криму та війна на Донбасі – відображення цього світогляду. І якщо війна проти України вже триває, то на Білорусь таке може очікувати невдовзі.

«Торік була створена Перша гвардійська танкова армія, якої не було. Її розпустили після розпаду СРСР. Її було відновлено. Подивіться, де розміщені основні ударні бронетанкові частини Першої гвардійської танкової дивізії? Вони всі на шосе, яке веде у Білорусь. Де формуються нові воєнізовані підрозділи?», – зауважив фахівець.

«Вони не тільки вздовж українського кордону. Вони переважно вздовж білоруського кордону. Подивіться, як змінилася пропагандистська тематика у російських ЗМІ», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв