Аваков обурив мережі погрозою зґвалтування у СІЗО

557
Аваков викликав хвилю обурення різкою заявою

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков викликав хвилю гніву в соціальних мережах загрозою зґвалтування у СІЗО скандального пранкера Віталія Седюка, який оголив сідниці під час виступу Джамали у фіналі «Євробачення-2017». Про це ідеться в огляді Обозревателя.

Проти висловлювань Авакова виступили не тільки прості користувачі, але також відомі блогеґи та журналісти.

«Седюк – це чувак, який сам себе позбувся. Прекрасний за часів троллінгу Мадонни і нудний у нескінченних стрінгах. Але погрожувати насильством за цю витівку… Ж*па нас дратує більше, ніж погроза міністра її ви*бати», – підкреслив Осман Пашаєв

«Іскрометний жарт щодо зґвалтувань людей у СІЗО. Браво, Арсене Кадиров!», – наголосила Марія Васильєва.

«Де тут обтяжуюча? Зовсім здурів зі своєю Дєєвою», – зауважив Михайло Голуб.

«Жарт міністра внутрішніх справ з приводу практик згвалтування людей у СІЗО мене бентежить значно більше голої дупи на поп-концерті (де підтанцьовка ще й не таке показує)», – пише Роман Вибрановський.

«Чим міністр внутрішніх справ України, що сміється над насильством у камерах СІЗО, відрізняється від Кадирова в Чечні?», – задався питанням Михайло Ткач.

«Міністр МВС зізнається, що в СІЗО практикують зґвалтування затриманих. І майже хизується цим. Зверніть увагу», – підкреслив Євген Головатюк.

«Коли міністр говорить слово «ідіот» публічно, характеризуючи людину зі статусом затриманого, коли жартує про насильницькі гомосексуальні стосунки в закритих чоловічих групах, ми будемо жити в державі, де голими ср*ками нікого не налякаєш, де гола ж*па – краще, що може з нами статися. Противно», – заявила Інна Білецька.

Коментарi

Коментарiв