Такого не було навіть за Януковича: журналіст вказав на інцидент на прес-конференції Порошенка

2052
Журналісти обурені прес-конференцією Порошенка, оскільки той фактично не відповів на жодне важливе питання

Український журналіст Михайло Ткач обурився тим, що президент України Петро Порошенко під час прес-конференції фактично не відповів ні на одне з важливих питань.

«Одразу після того як журналіст ставить питання в нього забирають мікрофон, я підняв руку аби наголосити на невідповідності відповідей питанням – слова авжеж більше не дали, президент поставив крапку у відповіді, прес-секретар Цеголко підхопив», – підкреслив Ткач.

Він також наголосив, що Порошенко не відповів ні на одне з чотирьох поставлених ним питань, а також проігнорував запитання інших журналістів про роботу Національного агентства з питань запобігання корупції і банку, яким володіє Президент України.

«Те, що слова не дали багатьом журналістам, які могли поставити незручні питання, а дали поставити питання, наприклад, про «Євробачення» – класичний прийом аби прес-конференція не перетворилася на потік негативу, і більш очевидний суцільний потік маніпуляції з боку першої особи», – висловив думку журналіст.

Про першу за рік прес-конференцію президента Петра Порошенка. Я поставив 4 конкретні питання президенту (цитую майже д…

Опубліковано Mykhailo Tkach 14 травня 2017 р.

Слова Ткача підтримала і журналістка Наталія Лігачова.

«Також підтримую пост Михайла Ткача. А наші журналісти, колишні на прес-конференції також розповіли, що Ткачу Цеголко не дав дозадати питання! такого не було навіть при Януковичі. Тоді як відомо, журналісти самі займали чергу біля мікрофонів і стояли біля мікрофона, маючи можливість вести з президентом діалог!», – заявила вона.

Petro Shuklinov, почти такое же впечатление было у меня от пресс-конференции, и хотела написать ,но по моему отпускному …

Опубліковано Natalya Ligacheva 14 травня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв