Клімкін заінтригував ідеями США щодо врегулювання ситуації на Донбасі

537
Клімкін розповів про результати зустрічі з президентом США

Сполучені Штати Америки готові чинити тиск на Росію для врегулювання ситуації на Донбасі і мають для цього дуже цікаві ідеї.

Про це в інтерв’ю ТСН.Тиждень, розповідаючи про результати своєї зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє Інтерфакс.

«Один із головних політичних сигналів – це реальне бажання приєднатися до тиску на Росію. Є дуже цікаві ідеї, але тільки про них зможу сказати пізніше, коли узгодимо це з усіма нашими партнерами. І будь-які моменти потрібно буде потім узгодити з Німеччиною і новообраним президентом Франції», – пояснив очільник МЗС.

За його словами, можна вести мову про посилення міжнародної складової на Донбасі, про посилення СММ ОБСЄ, про створення іншої місії, яка буде реально контролювати окуповану територію Донбасу.

Нагадаємо, 10 травня у Вашингтоні відбулися зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з президентом США Дональдом Трампом і віце-президентом країни Майклом Пенсом.

У Білому домі повідомили, що США та Україна працюватимуть над мирним вирішенням конфлікту на Сході України.

Коментарi

Коментарiв