Львів готується до надзвичайного стану через 7 тонн сміття

334
Лише три міста погодилися приймати у загальній складності 80 тонн відходів зі Львова на добу

У Львові накопичилося понад 7 тисяч тонн відходів, які нікуди вивозити, оскільки меморандум, підписаний 21 квітня, не виконується. Про це 15 травня заявив мер Львова Андрій Садовий під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій.

«Я кажу, що сьогодні існує проблема більш 7 тисяч тонн відходів лежать на землі, їх нікуди вивозити, маючи в Україні тисячі полігонів. Усі кажуть, що проблеми немає, меморандум підписали і все вирішили. На жаль, меморандум не працює в тому обсязі, в якому ми очікували», – підкреслив Садовий, передає Українська правда.

За його словами, лише три міста погодилися приймати у загальній складності 80 тонн відходів зі Львова на добу.

Крім того, мер Львова зазначив, що вранці він дзвонив віце-прем’єру Володимиру Кістіону, а пізніше провів зустрічі з керівництвом обласної ради та обласної держадміністрації.

«Якщо держава буде послідовною, буде дотримуватися слова, тоді питання можна вирішити, а якщо ні, то слід вживати цілком інших заходів… Ми поінформували всі служби, щоб бути готовими до наступних кроків, а наступний крок – це ініціатива оголошення надзвичайного стану, але таке рішення може приймати лише держава», – підсумував політик.

Коментарi

Коментарiв