Україні загрожує аналог проекту «Новороссія» – військовий експерт

1085
Якщо зараз не буде жодної реакції, то далі ця «русская вєсна» або «русскій мір» почнуть набирати обертів - експерт

Події 9 травня у Дніпрі показали проблеми правоохоронної системи в Україні. Чому такі інциденти загрожують Україні розколом за аналогією з путінським проектом «Новороссія» – пояснив військовий експерт Олег Жданов.

«Після кожного апогею завжди, як правило, настає перигей. Накотилася патріотична хвиля, а держава намагалася її погасити. Тепер ми спостерігаємо реакцію відкату цієї хвилі», – зауважив фахівець.

На його думку, у Києві 9 травня все пройшло спокійно лише через «Євробачення-2017», інакше марш «безсмертного полку» закінчився б тим, чим і в Дніпрі.

«Там поліція, на жаль, виступила на боці мітингувальників – більшовиків, так би мовити, і виходить, що взагалі не контактувала з АТОшниками, яких було побито. Фактично, Дніпро показав марш-реванш у тому плані, що російські сили є, вони нікуди не поділися і почувають себе нормально. Якщо зараз не буде жодної реакції, то далі ця «русская вєсна» або «русскій мір» почнуть набирати обертів. Тепер піде зворотній процес», – спрогнозував у статті Апострофу експерт.

За його словами, нині необхідно терміново розібратися з поліцією, з надмірним застосуванням сили з боку правоохоронців.

«Тільки начальник поліції міг віддати наказ для узгодження дій тітушок і самої поліції. Тим більше, журналісти проводять вже масове розслідування, є факти і навіть особи з числа начальників молодшої ланки, які керували цими тітушками. Перша дезорієнтація АТОшників була з боку поліції: їх обробили газом «Черемуха» (гірчичним), після цього тітушки пішли в атаку», – пояснив Жданов.

«Нині країна йде в рознос. Керівництво пиляє бюджет по повній програмі по всіх сферах. Наприклад, зараз для цього є «Євробачення-2017». Пиляється і військовий бюджет. Виходить так: керівництво живе своїм життям, а країна, народ – своїм. Ці дві паралельні реальності перетинаються лише тоді, коли є якісь камені спотикання. Це можуть бути високі тарифи або низькі зарплати. А країна набуває вигляду хутірської держави», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв