Відомий кримський блоґер розповів про ностальгію за Україною на півострові

1019
Багато кримців ностальгують за Україною - кримський блоґер

У Криму для окупаційної влади назріває критична ситуація, чого не усвідомлюють у Кремлі. Про це заявив кримський блоґер Олександр Горний.

«Не секрет, що багато мешканців Криму зберегли українські паспорти. Більш того, є чутки, що і деякі «держчиновники», які були зобов’язані здати свої документи або здали, є власниками українських цивільних і закордонних паспортів, а деякі примудрялися за ними їздити на територію України», – підкреслив Горний в ефірі Эхо Москвы.

Він додав, що ситуація в Криму неконтрольована Росією.

«Проблема набагато складніша, ніж здається на перший погляд. З одного боку, у багатьох кримчан є родичі в Україні і за російським паспортом неможливо туди в’їхати. З іншого боку, така ситуація з подвійним громадянством може призвести до  непередбачуваних наслідків, особливо в світлі ідіотизму, корупції і неподобств, які багато кримчан спостерігають вже в російському Криму», – пише блоґер.

За його словами, нині Крим перетворюється на незрозуміло що і в цьому повністю вина федеральної влади, яка довірила місцевим товаришам управляти таким складним суб’єктом РФ.

Кримська «влада», стверджує він, не справляється з поставленими завданнями, а на місцях відбувається справжній «саботаж помножений на непрофесіоналізм і корупцію».

«Якщо хтось вам скаже, що в Криму немає проблем із кримськими татарами, то він або бреше або сліпий. Кримські татари досить швидко адаптувалися економічно, але більшість із них не хочуть і не збираються адаптуватися, й інтегруватися в Російську Федерацію. Скажу жорстко , але для багатьох із них Росія це інструмент і набагато більш піддатливий, ніж Україна для вирішення своїх всіх питань», – наголосив Горний.

Крім того, він зауважив, що багато кримців мають ностальгію за Україною.

«За застіллям багато розмов на цю тему, багато відкрито говорять про те, що не в таку Росію вони йшли. Багатьох обурює чиновницьке свавілля, яке вони бачать на місцях», – підкреслив блоґер, додавши, що люди з Кремля, які приїжджають із перевіркою до Криму не усвідомлюють всіх проблем, тим часом для уряду Росії ситуація на півострові складається критична.

Коментарi

Коментарiв