Пранкер Седюк дав козирі нашим ворогам – Геращенко

453
Геращенко розповіла, як скандальний пранкер однією витівкою зіпсував українську репутацію

Віце-спікер ВРУ, представник України в гуманітарній підгрупі в Мінську Ірина Геращенко прокоментувала витівку скандального пранкера Віталія Седюка, який показав сідниці під час виступу Джамали на «Євробаченні-2017».

За словами Геращенко, Україна і ОБСЄ під час засідання тристоронньої групи у Мінську вимагали від Росії і бойовиків притягнути до відповідальності і покарати бойовика, який дозволив собі сексуальні домагання до жінки-спостерігача СММ ОБСЄ.

«Аргументи іншої сторони: та цей товариш був не дуже то і п’яний і не дуже то й озброєний, так, пару автоматів», – зауважила у своєму Facebook нардеп.

«Але далі росіяни дозволили собі наступний аргумент: що ви причепилися до ОРДЛО, ну подумаєш, чоловік на блокпосту вирішив взяти телефон у жінки. У вас он на «Євробаченні» чоловік з голою дупою перед усіма до співачки приставав – і регіт», – розповіла віце-спікер українського парламенту.

Вона також наголосила, що своєю ганебною витівкою Віталій Седюк «дозволив собі принизити країну і дати такі ганебні козирі ворогам».

Коментарi

Коментарiв