Агенти ФСБ видають себе за «ветеранів» у Києві – волонтер

419
Так звані «ветерани» працюють на російську ФСБ - волонтер

Так звані «ветерани» працюють на російську ФСБ, розкрадають державні гроші та сумують за СРСР. Про це розповів волонтер Роман Синіцин у інтерв’ю Апострофу.

Активіст зазначив, що ніхто не знає, скільки виділяється грошей на фінансування численних «ветеранських організацій», оскільки гроші виділяє як держава, так і місцеві органи самоврядування.

За словами Синіцина, значна частина цих грошей розкрадається, а ідеться про десятки мільйонів.

«Схема проста. Створюється всеукраїнська організація з філіями, представництвами в кожній області або в кожному районі. Там садять якогось «дєдушку», і цьому «дєдушці» виділяють з районного чи з міського бюджету, скажімо, 100 тисяч гривень. І от вони «пиляють» ці кошти. А організація – під Палієм чи під Цибенком. Там вертикаль чітко вибудувана», – пояснив волонтер.

Він додав, що найбільше його зачепило те, що керівники численних ветеранських організацій, які фінансуються з держбюджету, не визнають війну на Донбасі.

«Вони ватники. Такі ідейні ватники. Це вороги насправді. І їх треба бити. Усі вони сумують за своїм комсомольським минулим, дуже сильно. Я взагалі впевнений, що оці їхні «топи» – той же Палій, Цибенко – це пряма агентура ФСБ і Москви. Вони проводять заходи, зрежисовані в Москві, типу «безсмертного полка», і активно беруть в них участь», – підкреслив активіст.

На його переконання, керівники цих «ветеранських рухів» – кремлівська агентура.

«Якщо подивитися на того ж Палія, то до 2013 року він двічі на місяць літав до Росії, вони там з ветеранськими організаціями проводили якісь спільні заходи. Причому там ветерани розвідки, ветерани ФСБ», – підсумував Синіцин.

Коментарi

Коментарiв