У «гібридній війні» слід діяти жорстко, щоб вижити – політолог про заборону російських сайтів

364
Експерт розповів, чому рішення про заборону російських сайтів позитивно вплине на Україну

Дивно на третьому році війни з Росією чути обурення з приводу закриття основних інформаційно-диверсійних каналів росіян. Як дивує й те, що це сталося тільки зараз. Таку думку у своєму Facebook висловив відомий політтехнолог Тарас Березовець.

«Не потрібно плутати цензуру із захистом національної безпеки. Не є секретом, що і Однокласники і ВКонтакті, і Mail.ru активно використовуються з метою: пропаганди, контрпропаганди в інтересах російських спецслужб, вкидань для дискредитації та фейкової інформації щодо України, інших країн колишнього СРСР, ЄС і США або вербування нової агентури російської розвідки», – підкреслив політолог.

За його словами, російські соцмережі активно задіяні для збору інформації персонального і ділового характеру про іноземних громадян, в тому числі українців. Більше того, вони були інструментом підготовки і проведення акцій терористичного характеру.

«Тому рішення Радбезу заборонити діяльність російських диверсійних ресурсів на території України – не просто правильне, але і життєво необхідне. І це не питання інформаційної гігієни», – переконаний фахівець.

Крім того, він зауважив, що серед наслідків для споживачів очевидно, що доведеться потерпіти певні незручності і перейти на yahoo або gmail.

Однак, стверджує Березовець, цим завдання не вичерпується, оскільки є проблема з низкою неукраїнських ресурсів, що обслуговують інтереси ворога.

«Проблема, що вимагає рішення. Гібридна війна набиратиме обертів, і те, що було актуальним 2014 року, повністю змінило вигляд за три роки. Щоб вижити, потрібно діяти жорстко. А питання стоїть саме про виживання країни», – підсумував політтехнолог.

Коментарi

Коментарiв