ЄС правильно зробив, що надав «безвіз» Україні – ІноЗМІ

368
Відоме видання похвалило ЄС за безвізовий режим для України

Авторитетне британське видання The Wall Street Journal заявило, що вважає рішення Європейського Союзу щодо надання Україні безвізового режиму закономірним.

Як зазначають автори статті, Україна давно мріяла про Європу, а тепер отримала довгоочікувану винагороду від Ради Європейського Союзу.

«Мрія про тіснішу інтеграцію з Європою призвела до продемократичних повстань в Україні наприкінці 2013 року», – нагадали журналісти.

«Наступного року Володимир Путін розпочав військову агресію на сході країни. Тому приємно бачити, що Європейський союз винагородив очікування Києва, нарешті надавши українцям право подорожувати Шенгенською зоною без віз», – ідеться у статті.

Також автори публікації підкреслили, що російський президент Владімір Путін завжди реагує на демократичні перемоги України за допомогою військової ескалації, що сталося і цього разу.

«На вихідних проросійські бойовики обстріляли з мінометів багатоквартирний будинок в Авдіївці на Сході України, убивши чотирьох мирних жителів, у тому числі трьох жінок», – зазначається у матеріалі.

«Скільки б американські демократи не здіймали «антипутінського галасу», колись вони відмовились озброїти Україну, а президент Трамп і республіканці здатні на більше», – підсумували фахівці.

Коментарi

Коментарiв