Шанси України на візову лібералізацію з ЄС стрімко зменшилися, − експерт

151
Фахівець із аналізу державної антикорупційної політики Олексій Хмара підкреслив, що проблем зі створенням Національного агентства з питань запобігання корупції значно зменшили шанси Україна на запровадження візової лібералізації з Європейським Союзом.
Шанси України на візову лібералізацію з ЄС стрімко зменшилися, − експерт
«Україна взяла на себе добровільне зобов’язання до завершення першого кварталу цього року створити агентство і показати, що воно працює. Тільки тоді європейські інституції, які ще мають ратифікувати безвізовий режим з Україною, точно проголосують. У будь-який момент європейці можуть відмовитися від своїх обіцянок на підставі того, що Україна теж відмовилася від своїх обов’язків і не реформувала антикорупційну галузь», − стверджує експерт.
У березні 2015 року УНІАН повідомив, що Кабінет Міністрів України створив Національне агентство з питань запобігання корупції, у квітні було оголошено конкурс на керівні посади в новій структурі.
У грудні минулого року Кабмін призначив 3 із 5 керівників відомства. Уряд заявив, що цього достатньо, аби агентство розпочало працювати.

Коментарi

Коментарiв