Росія знищила свою останню надію на повернення СРСР – публіцист

919
Український журналіст, публіцист, політичний оглядач Віталій Портніков

Росія запровадила прикордонний контроль на авіаційному кордоні з Білоруссю, що є останнім «доказом» існування ефемерної Союзної держави Москви і Мінська. Про це у статті для Espreso розповів відомий український журналіст і публіцист Віталій Портніков.

«До цього рішення приліт у Москву з Мінська нічим не відрізнявся від прильоту з Санкт-Петербурга або Калінінграда. Іноземці, які прилітали до Москви або інші російські міста з білоруської столиці, проходили прикордонний контроль у Мінську і користувалися внутрішнім сектором аеропортів. Росіяни або білоруси взагалі не зустрічалися з прикордонниками», – підкреслив Портніков.

Він пояснив, що тепер пред’являти паспорти доведеться всім.

За словами фахівця, формально прикордонний контроль торкнеться тільки мешканців «третіх країн», проте відрізнити жителя Росії або Білорусі від українця або поляка без паспорта не вийде.

«Це – чудовий доказ того, що ніякої пострадянської інтеграції – незважаючи на гучні заяви її учасників – не буде. І нового Радянського Союзу – як би він там не називався – не буде також. Той, хто говорить зворотне – безсовісний брехун. І цього брехуна потрібно просто тепер відправити на російсько-білоруський кордон. Погуляти без паспорта», – підсумував публіцист.

Коментарi

Коментарiв