Журналіст спрогнозував долю російського бізнесу в Україні

429
В Україні почали війну з російськими ресурсами

Україна поступово викорінюватиме все російське, зокрема і бізнес. Такий прогноз зробив український журналіст Роман Цимбалюк.

«Росіяни солодко співають на міжнародній сцені про «внутрішньоукраїнскій конфлікт», а тим самим прилаштовують до себе частину східної України і Крим. У такій ситуації росіянам пора припиняти гнівно апелювати до міжнародного права у своїх офіційних релізах. Росію будуть виганяти з України будь-якими способами. Справа не тільки в ідеології, декомунізації/дерусифікації», – зазначив Цимбалюк у своєму Facebook.

Також він зауважив, що «Газпром» уже втратив український ринок, російські держбанки замурували, і проти сотень компаній запроваджено санкції, і їх усе одно виставлять з України.

«Нині черга дійшла до російських ІТ-компаній, соцмереж і порталів. І навряд чи це межа. Російське буде і далі виганяти, пояснять це питаннями безпеки або ще чимось, але факт залишається фактом – продуктів із РФ буде менше і менше», – підкреслив журналіст.

За його словами, цілі галузі, які до війни контролював російський бізнес, перейдуть у руки нових людей.

«Щойно процес почне затухати, знайдуться зацікавлені особи і придумають акцію «не купуй товар окупанта». А як по-іншому? Російському бізнесу треба побажати успіху в окупованих Криму і Седовому. Тим більше ніхто санкцій «не боїться». Нехай щастить!» – підсумував Цимбалюк.

Коментарi

Коментарiв