Україна прощається з радянською та російською імперіями – Порошенко про «безвіз»

299
Порошенко подякував Єврокомісії, Раді Європи та всім країнам-членам за підтримку України на шляху до візової лібералізації

Президент України Петро Порошенко заявив, що вважає історичним днем сьогоднішнє офіційне підписання рішення про безвізовий режим держави з Євросоюзом.

Про це він заявив за підсумками підписання документу на спільній прес-конференції з очільником Європейського парламенту Антоніо Таяні.

«Сьогодні (17 травня – ред.) абсолютно історичний день для моєї країни, для моєї 45-мільйонної нації. І я абсолютно переконаний, що цей день є історичним і для Європейського Союзу», – підкреслив Президент.

«Україна повертається в європейську родину. Україна прощається востаннє з радянською та російською імперіями. Україна сповнена рішучості продовжувати процес реформування країни. Лише задля візової лібералізації ми втілили в життя 144 реформи, і ми сповнені впевненості продовжувати цей процес», – стверджує Порошенко.

Крім того, він подякував Таяні, оскільки саме «під його керівництвом парламент ЄС своєю більшістю ввімкнув зелене світло для України щодо європейського майбутнього».

Також український Президент подякував Єврокомісії, Раді Європи та всім країнам-членам за підтримку.

Церемонія підписання документів про надання безвізу з країнами ЄСПетро Порошенко

Опубліковано 24 Канал 17 травня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв