Інакше не вийде: Мінобороні вказали на військовий шлях звільнення Донбасу

649
Журналіст запевнив, що вигнати російські війська з України можна лише військовим шляхом

Після так званої «націоналізації» українських підприємств терористами «ДНР» і «ЛНР» план щодо повернення тимчасово непідконтрольних Україні територій будується тільки на військовому шляху.

Про це у коментарі InfoResist заявив донецький журналіст Сергій Гармаш, оцінюючи висловлювання міністра оборони Степана Полторака про неможливість військовими методами повернути окуповані території.

«Важко сказати, що Полторак мав на увазі. Думаю, насправді ніякого ефективного плану немає, у будь-якому випадку військовий конфлікт буде закінчуватися втручанням військових. Інших шляхів просто не буває. Або, як зараз німці хочуть, надати автономію Донбасу, але я сумніваюся у можливості реалізації такого плану. Тому треба робити знижку на те, що Полторак це міністр, член уряду і він не може говорити все, що думає», – підкреслив журналіст.

На його переконання, бойовики, що воюють сьогодні проти України, нікуди з Донбасу не подінуться.

«Я не кажу, що ми зараз повинні щось там захоплювати, але ми повинні розуміти, що три тисячі бойовиків у будь-якому випадку нікуди не подінуться, навіть якщо і будуть реалізовані Мінські домовленості», – зазначив Гармаш.

«Усе одно з ними доведеться розмовляти військовим шляхом. Зараз, може, це ми і не можемо, а завтра, можливо, зможемо. Звідки я знаю? А чому ви вирішили, що зараз не можемо? Я не розумію, ми самі себе залякуємо Путіним, говоримо, що якщо ми зробимо це, то Путін зробить це. Звідки ми знаємо, що зробить Путін? У нас в генеральному штабі сидить штат ворожок, які дивляться у майбутнє і кажуть, що там Путін зробить?», – підсумував автор.

Коментарi

Коментарiв