Трамп претендує на звання «найбільшої безтолочі» серед усіх президентів США – ІноЗМІ

485
Британське видання серйозно розкритикувало Трампа як президента

Авторитетне британське видання The Guardian  ущент розкритикувало президента США Дональда Трамп за «розбовкування» секретної інформації для російського «дипломата» Сєргєя Лаврова.

Автори статті стверджують, що «демонстративна велич» Трамп Трампа насправді не відповідає дійсності, адже він робить такі безглузді вчинки, які до нього не робили навіть найбезнадійніші президенти США.

«Після того, як Трамп, імовірно, вибовкав росіянам надсекретну інформацію, він може претендувати на звання найбільшої безтолочі серед усіх президентів США. Навіть більшої, ніж Буш, який думав, що вторгнення до Іраку минеться легко», – підкреслив журналіст Річард Волф.

За його словами, схоже, Трамп не бачить нічого поганого в тому, що він такий близький до Росії, що «тріпається» щодо наших найдорожчих розвідданих.

«Він так відчайдушно хоче вразити росіян, що не бачить різниці між інтересами Америки і власною емоційною залежністю. «Америка на першому місці» означає «Трамп на першому місці», тому, якщо Трамп хоче повихвалятися своїм інавгураційним натовпом або звітами розвідників, все добре. Як любив говорити Річард Ніксон, якщо це робить президент, це не незаконно», – резюмував автор публікації.

Коментарi

Коментарiв