«Зараз вони будуть нас бити»: військовий експерт зробив невтішний прогноз Донбасу

4069
Експерт зробив невтішний прогноз щодо військових дій у зоні АТО

На Україну чекає «спекотне літо» в плані ескалації війни на Донбасі. Такий прогноз зробив військовий експерт Олег Жданов.

«Нині вони нас будуть бити – чим далі, тим сильніше. І наносити нам максимальні втрати з метою тиску. Я думаю, що літо на нас чекає спекотне в плані війни, тому що Росія буде максимально вичавлювати з нас те, що вона хоче – саме шляхом ескалації конфлікту», – підкреслив фахівець.

Щодо бажань Кремля, він нагадав, що у російської влади є «одна мантра»,яку вона повторювала і під час нещодавньої зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську.

«Суть цієї «мантри» проста: «Давайте особливий статус, закріплений у Конституції України» Вирішувалося питання про обмін полоненими і про припинення вогню, але вони сказали: особливий статус і все – тоді ми починаємо переговори. У них одна мантра», – зазначив у коментарі Обозревателю експерт.

Також він додав, що вивів якусь формулу, що показуватиме глобальні прагнення Кремля: «Україна – сателіт Росії, Росія – велика держава, Путін – геополітик».

При цьому, стверджує Жданов, «якщо Україна не сателіт, то ця формула повністю розвалюється».

«Україна – не розмінна монета, і нами не будуть торгувати. Тут усе чітко та однозначно: або ми здаємося, або ми відбиваємось», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв