Путін вигадав для України новий небезпечний план – Тимчук

1515
Народний депутат України, очільник "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук

Новий план президента РФ Владіміра Путіна – перетворити Україну на проросійську державу-маріонетку часів Віктора Януковича. Підтвердження цього – заяви ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького про повернення квазіреспубліки до складу України. Таку думку висловив народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

За словами експерта, після провалу силового сценарію зі створенням «Новоросії» Путіним розігрується новий сценарій – перетворення України на державу-маріонетку Кремля часів Януковича.

Зокрема, підкреслив Тимчук, нині активно піднімають голову вчорашні регіонали, розкручується «Опозиційний блок». Зважаючи на ресурси, які витрачаються на піар, їх електоральне поле зростає, зокрема на Сході і Півдні України.

«Усе це на тлі вкрай негативної соціально-економічної ситуації в Україні відкриває для Кремля вікно можливостей у намаганні проштовхувати більш проросійську владу і своїх ставлеників на ключові посади в Україні. Чим більше зараз дискредитується нинішня влада, чим більше підіймають голову проросійські сили в Україні, тим більше у Путіна шансів», – зазначив у статті для Апострофа нардеп.

Він також спрогнозував, що наступні вибори до Верховної Ради можуть стати точкою відліку, коли парламент України буде вже набитий проросійськими елементами і агентурою. Потім можна спробувати нав’язати і президента, який був би більш лояльний до Росії.

«Реалізація такого сценарію не змусить Путіна відмовитися від силового сценарію на Донбасі. Для нього чим гірше, тим краще. Чим більше народ України буде незадоволений подіями на Донбасі, тим більше у Путіна з’являється можливостей для реалізації політичного сценарію. Силовий сценарій – прелюдія до політичного», – переконаний Тимчук.

Коментарi

Коментарiв