«Право бути зарізаними»: експерт пояснив любителям «Однокласників», що таке кібервійна

2383
Військовий експерт, аналітик Олексій Арестович

Заява Державного департаменту США, що засуджує заборону в Україні російських поштових сервісів і соцмереж, нічого не означає. Насправді ж така заборона необхідна хоча б тому, що кіберпростір є ще однією зоною військових дій, поряд із землею, повітрям і морем. Таку думку Обозревателю висловив військовий аналітик Олексій Арестович.

Експерт зауважив, що «у багатьох програмних основоположних документів Китаю, Росії, країн НАТО, у військових доктринах кіберпростір вважається зоною військових дій, поряд із повітрям, водою і землею»

«Це зона війни. Там здійснюються операції. На Україну цього року було кілька успішних атак зі сторони Росії, які вразили обленерго. Російські хакери втрутилися в передвиборну кампанію у США і у Франції», – підкреслив Арестович.

За його словами, негативна реакція на це рішення частини українців – показник абсолютної неписьменності.

«Вони виступають за своє право бути зарізаними під час війни. Ми четвертий рік воюємо, а вони обурюються, що ФСБ стало важче читати їх особисту переписку», – наголосив аналітик.

Крім того, він пояснив справжні причини заяви Держдепу: «Справа в тому, що Трамп у Міноборони поставив крайніх яструбів, а на Держдеп для врівноваження поставив абсолютних голубів, навіть більш блакитних, ніж при Обамі. І вони, звичайно, промекали щось про демократію. Це їхній святий обов’язок».

«Захід дуже неоднорідний. Одна заява нічого не означає. Треба грати у свою гру», – заявив Арестович.

Коментарi

Коментарiв