Я підклав свої рученята – Гаврилюк розповів про інцидент із «побиттям» журналіста

629
Михайло Гаврилюк відповів на звинувачення у побитті журналіста

Народний депутат України Михайло Гаврилюк пояснив інцидент із журналістом Василем Крутчаком: останній звинувачує парламентаря у побитті.

Крутчак довго й наполегливо намагався взяти в Гаврилюка інтерв’ю, на що нардеп безапеляційно відповідав незгодою, згадуючи досвід спілкування з цим конкретним журналістом.

Тим не менше, журналіст не відставав і на опублікованому відео, яке раптово обривається після різкого жесту Гаврилюка, можна почути зойкіт, викрики та штурханину. Про це пише Цензор.НЕТ.

Крутчак розповів, що Гаврилюк не стримався і поліз у бійку. Нардеп, у свою чергу заявив, що він просто намагався зловити журналіста, який почав падати зі сходів.

Саме відео обривається на найцікавішому місці й складно сказати напевне, хто говорить правду.

«Сьогодні, йдучи зі мною, спускаючись сходами, він йшов, я сказав, що я йому не даю інтерв’ю, що більше ніколи не буду давати йому інтерв’ю, а він все одно. Я спускався в буфет, я іноді люблю там пити каву. Я ще раз хотів сказати йому, що не дам інтерв’ю, різко розвернувся і сказав. При цьому він почав падати», – стверджує Гаврилюк.

«Якби я знав, що він на мене буде таку писати кляузу, я б його не підтримав. Я підклав свої рученята, щоб його утримати. При цьому він, коли падав, у нього впав телефон, я його, звичайно, утримав. Я однією рукою не міг утримати, повинен його з верху підтримати. Сорочка виявилася дуже тонкою. Порвалася сорочка, обличчя розбилося, телефон розбився. Я в чому винен? Що я його хотів врятувати?», – заявив нардеп.

Коментарi

Коментарiв