Екс-дружина Путіна пов’язана з мультимільйонним бізнесом – ІноЗМІ

487
ЗМІ розповіли про бізнес колишньої дружини Путіна

Колишня дружина президента Росії Владіміра Путіна Людміла допомогла створити і тепер підтримує фонд, який володіє історичною нерухомістю в Москві, і отримує мільйони доларів від орендарів. Про це розповіли журналісти-розслідувачі Reuters.

Згідно з корпоративними документами, будівля була реконструйована за сприяння соратників Путіна, а дохід від оренди виплачується приватній компанії, що належить людині, чиє ім’я збігається з дівочим прізвищем колишньої дружини Путіна.

Ідеться про так званий будинок Волконських на Водзвиженці, який нині належить Центру міжособистісних комунікацій.

Видання зазначає, що фонд ЦМК був створений 2002 року, а у вересні 2006 року «Российская газета» назвала Людмілу Путіну «попечителем» організації.

В інтерв’ю газеті того ж року вона використовувала термін «ми» під час обговорення фонду, а три джерела, які в даний час знайомі з роботою фонду, заявили, що Людміла підтримує літературну премію і видавничий підрозділ, який працює у фонді.

Центр міжособистісних комунікацій має офіс в будинку Волконських, проте більша частина будівлі здана орендарям, в тому числі двом великим банкам: VTB і «Сбєрбанку».

Орендарі сплачують орендну плату компанії під назвою «Меридіан», яка на 99 відсотків належить компанії «Інтерсервіс», яка, згідно з державним реєстром юридичних осіб, повністю належить з 2014 року жінці на ім’я Людмила Олександрівна Шкребнєва (дівоче прізвище колишньої дружини Путіна).

Reuters не змогло встановити сукупний дохід, який отримує «Меридіан» від здачі в оренду приміщень в московській власності, однак зазначає, що виручка компанії за 2015 рік склала 225 мільйонів рублів.

Водночас доходи «Меридіана», схоже, не дійшли до його головного власника – «Інтерсервісу», який повідомив, що виручка 2015 року склала всього 2,4 мільйона рублів, а чистий прибуток – 1,76 мільйона рублів.

Коментарi

Коментарiв