«Просто плюйте в пику цій потворі!» – нардеп поскаржився на образу від журналіста

392
Нардепа Мосійчука обурив вчинок журналіста, який опублікував його старе фото з некоректним коментарем

Український журналіст Василь Крутчак образив народного депутата від фракції «Радикальна партія» Ігоря Мосійчука, опублікувавши фото з ним та його колишньою дружиною Анною.

Про це сам Мосійчук написав у своєму Facebook.

«Кохання – це коли у вас однакові груди. П.С. На фото Ігор Мосійчук з своєю колишньою дружиною», – так Крутчак прокоментував світлину, на якій зображений Ігор Мосійчук та його колишня дружина в купальнику.

Кохання – це коли у вас однакові груди.P.S. На фото Ігор Мосійчук із своєю колишньою дружиною.

Опубліковано Vasyl Krutchak 18 травня 2017 р.

«Дорогі друзі, хочу спитати у вас поради. Як ви думаєте, а, може, мені теж підставити пару раз рученьки, а краще ніженьки, коли це Вася буде падати?», – підкреслив нардеп.

«Якщо це журналістика, то я нічого в цьому світі не розумію. Це дно, яке пробив Вася. Аня Мосійчук – мама моєї донечки Христини, й ображати її я не дозволю нікому! Друзі, думаю, хто не встигне підставити рученьки чи ніженьки, то просто плюйте в пику цій потворі!», – наголосив парламентар.

Дорогі друзі хочу спитати у вас поради. Як ви думаєте а може мені теж підставити пару раз рученьки а краще ніженьки коли…

Опубліковано Ігором Мосійчуком 19 травня 2017 р.

До слова, у пості журналіст використав давнє фото Мосійчука, адже після позбавлення депутатських повноважень, арешту, судів і тривалого лікування той схуд на 105 кілограмів.

Коментарi

Коментарiв