ЄС чекає роз’яснень української влади щодо поправки в держбюджеті

182
Представники Європейського Союзу опублікували офіційний коментар щодо поправки до закону «Про державний бюджет України на 2016 рік», відповідно до якої електронне декларування доходів чиновників українська влада запровадить лише наступного року.
ЄС чекає роз’яснень української влади щодо поправки в держбюджеті
Українське керівництво взяло зобов’язання, що в першому кварталі 2016 року буде створено діючу Національну агенцію із запобігання корупції і відразу після того буде запущено механізм перевірки активів і можливих конфліктів інтересів держслужбовців, − наголошено в документі.
Відповідно до коментаря ЄС, до 1 квітня цього року українська влада зобов’язана не лише запустити систему електронних декларацій, але й здійснити перевірку вже чинної документації щодо доходів держслужбовців.
Економічна правда підкреслює, що керівництво Євросоюзу вимагає від української сторони роз’яснень ситуації з поправкою в держбюджеті, оскільки її не було в урядовому законопроекті. Таке незадоволення єврочиновників може призвести до проблем із запровадженням візової лібералізації між Україною й державами ЄС.

Коментарi

Коментарiв