Рада готує закон про відповідальність порушників заблокованих россайтів

409
Верховна Рада України готує закон про відповідальність порушників заблокованих російських сайтів

Відповідальність за невиконання рішення РНБО про блокування російських сайтів можлива після того, як будуть внесені зміни в законодавство, у Верховній Раді працюють над законопроектом щодо цього. Про це заявив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

«Ідеться про законодавство, якщо воно передбачатиме відповідальність за невиконання цього рішення, то вона буде. Щоб говорити взагалі про таку відповідальності, треба внести законодавчі зміни, можливо вони будуть внесені досить оперативно. Я знаю, що (радник глави МВС, нардеп від «Народного фронту») Антон Геращенко працює над законопроектом щодо цього», – повідомив Шевченко в ефірі 112.

За його словами, у МВС розуміють, що в короткі терміни виконати рішення РНБО про блокування російських сайтів не є можливим.

«В Україні 5 тисяч провайдерів. Сказати, що можна дуже швидко виконати рішення РНБО, ми не можемо. Потроху провайдери ухвалюють ті чи інші рішення. Сподіваємося, що всі провайдери будуть сумлінними і законослухняними», – підкреслив представник МВС.

Крім того, він заявив, що міністерство обов’язково долучиться до реалізації рішення РНБО, зокрема через Департамент кіберполіції Національної поліції України.

Коментарi

Коментарiв