Свою непокору українці демонструють не в соцмережах – Найєм різко відповів Собчак

679
Собчак відповіли в Україні на нахабне звернення щодо заборони россайтів

Народний депутат і колишній журналіст Мустафа Найєм заявив, що надмірний пафос російської світської левиці та ведучої телеканалу «Дождь» Ксенії Собчак, з яким вона звернулася до Президента України Петра Порошенка, м’яко кажучи, є недоречним.

Як зауважив Найєм, активістам Євромайдану для координації власних дій достатньо було лише таких соцмереж, як Twitter i Facebook.

«Думаю, мало хто про VK чув і в Тунісі, Ємені, Єгипті та інших країнах «Арабської весни», – підкреслив політик у своєму Facebook.

Крім того, він нагадав, як три роки тому засновник соцмережі «ВКонтакте» Павло Дуров особисто зізнався, що розлучився зі своєю часткою соцмережі через те, що в грудні 2013 року ФСБ зажадала передати особисту інформацію організаторів груп Євромайдану.

«Соромлюся запитати, а є десь в мережі посилання на звернення Ксенії до Миколи Патрушева або Володимира Путіна з вимогою припинити це неподобство. Я щось не бачив», – наголосив парламентар.

Також він звернув увагу і на коментар Ксенії Собчак щодо учасниці від Росії на «Євробаченні-2017» Юлії Самойлової.

«Юлія Самойлова, напевно, чудово співає, але, соррі, порушила закони і Конституцію нашої країни, у якої Кремль насильно урвав шматок території. Або пані Собчак щиро думає, що де-небудь у Великобританії, США або Іспанії за незаконний перетин держкордону зустрічають на червоному килимі і нагороджують за сміливість?», – нардеп.

Він запевнив, що в Україні є достатньо журналістів і експертів, які регулярно та компетентно розкладають весь масштаб проблем економіки, корупції, судів тощо.

Натомість із Росії, на його переконання, всі найкращі критики або втекли до Лондона, або плазують на Федеральних каналах, або, як, наприклад, сама Собчак, змушені перебиватися інтернетом.

«І наостанок. Свою непокору українці, на відміну від росіян, вважають за краще демонструвати не в соцмережах, а на барикадах і в окопах. І, як у вас прийнято виражатися, якщо треба буде, повторимо», – підсумував Найєм.

Коментарi

Коментарiв