Мін’юст радить керівникам НАЗК «взятися за руки і піти у відставку»

478
Міністр юстиції Павло Петренко закликав керівників НАЗК піти у відставку

Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що радить керівництву Національного агентства з питань запобігання корупції написати заяви про звільнення і піти у відставку.

Про це він 22 травня заявив у коментарі журналістам, повідомляє Укрінформ.

«Ті люди, які очолюють НАЗК, зараз несуть персональну відповідальність за те, що ми не маємо повноцінної системи перевірок (декларацій – ред.). Так бути не може», – підкреслив Петренко.

«Я є співавтор законопроекту про запобігання корупції, і ми не це закладали спільно з колегами і з громадянського суспільства, і з парламенту в дух і букву цього закону. Ці випадкові люди, керівники НАЗК, на жаль, не мають волі навіть подати у відставку, тому доводиться через зміни до закону такі помилки виправляти», – зазначив міністр.

За його словами, нині розглядається можливість проведення службової перевірки щодо роботи керівництва НАЗК.

«Корчак звернулася до Кабміну, щоб було проведено службове розслідування проти Радецького і Рябошапки, Радецький і Рябошапка звернулися до Кабміну, щоб було проведене службове розслідування щодо Корчак… Я їм всім рекомендую взятися за руки, написати заяву і піти вже, не мучитися самими, і не мучити такий важливий орган, як НАЗК», – наголосив очільник Мін’юсту.

«Нині також  розглядається питання можливого призначення службового розслідування, тому що якщо самі керівники вимагають, щоб проти них провели службове розслідування, напевно ми підемо їм назустріч», – резюмував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв