Одним з найбільш рейтингових потенційних кандидатів у президенти є Вакарчук – ЗМІ

3656
Одним із найбільш рейтингових потенційних кандидатів у президенти є музикант Святослав Вакарчук

Соціологія Адміністрації Президента за березень продемонструвала, що одним із найбільш рейтингових потенційних кандидатів у президенти є музикант Святослав Вакарчук.

Про це ідеться у статті Романа Кравця та Марії Жартовської Боротьба за другий термін. Як президент Порошенко збирається вигравати вибори.

У березні соціологічні служби «Социс» і «Рейтинг» зробили заміри президентських рейтингів, результати яких колишній глава фракції «БПП» і політтехнолог Ігор Гринів презентував під час однієї з нарад на Банковій.

Згідно з інформацією журналістів, за Порошенка проголосували би 13,2% виборців серед тих, хто визначився з кандидатом і планує взяти участь у виборах. На другому місці з мінімальним відривом у рамках похибки – лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко з 12,9%, а закриває трійку лідерів співак, лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук із результатом у 12,3%.

Четвертим і п’ятим в списку зазначені лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко та Радикальної партії Олег Ляшко – приблизно з однаковою підтримкою в 10%.

У спину їм дихає один із лідерів «Опозиційного блоку» Юрій Бойко з приблизно 8% підтримки та лідер партії «За життя!» Вадим Рабінович із трохи більше 7%.

Мера Львова і лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового в березні підтримували приблизно 6% тих, хто визначився з кандидатом і планує взяти участь у виборах.

За словами одного з учасників нарад, який також знайомий з результатами опитувань, за умови виходу у другий тур Тимошенко, вона виграє у діючого президента з перевагою в 5% голосів. Зате з такою ж перевагою Порошенко може виграти у Юрія Бойка.

«Розрахунок Порошенка, говорять у його близькому оточенні, вигравати вибори завдяки відсутності сильного конкурента. Святослава Вакарчука діючий президент поки що не сприймає в цій якості. Мовляв, той ще не визначився, чи йде в політику», – розповів співрозмовник видання.

Коментарi

Коментарiв