Без Антикорупційного суду чиновники-корупціонери гулятимуть на волі роками – НАБУ

357
Очільник НАБУ Артем Ситник закликав якомога швидше створити антикорупційні суди

Очільник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що без створення Антикорупційного суду справи, пов’язані з великою корупцією топ-чиновників, можуть розглядатися 10 років.

Відповідну заяву директор НАБУ зробив під час дискусії «Як Україні нарешті досягти успіху в боротьбі з топ-корупцією та повернення вкрадених активів?», передає УНІАН.

За словами Ситника, Антикорупційний суд треба створювати в рамках діючої судової системи, набирати нових суддів за умовами конкурсного відбору та починати розглядати справи, що розслідуються Бюро.

На переконання посадовця, суддя, який слухає 500-600 справ, не може слухати справу такого масштабу, як корупційна схема народного депутата Олександра Онищенка.

«Фактично, якщо призначати по цих справах засідання раз на місяць, при тому, що суддя не буде корумпований в цій справі, ми результат побачимо через 10 років», – підкреслив очільник Бюро.

«Такий процес взагалі не влаштовує ні нас, ні громадянське суспільство», – стверджує глава НАБУ.

Крім того, він висловив надію, що питання створення Антикорупційного суду буде вирішене.

«Цей суд можна створити до кінця 2017 року при наявності політичної волі і відповідного законодавства», – підсумував Ситник.

Коментарi

Коментарiв