У Києві та Львові немало людей, які «топлять» за Путіна – волонтер

866
Волонтер розповів, що навіть у Львові є люди, які підтримують Путіна

Рано чи пізно Російська Федерація спробує захопити Україну – РФ лише дочекається, коли внутрішня ситуація в країні досягне критичного рівня. Такий прогноз зробив відомий український волонтер Роман Сініциц.

«Сепарів скрізь вистачає. І в Києві є «ідейні». І у Львові можна знайти людей, які за Путіна топлять. Інфекція «русского міра» може будь-кого заразити. І вони ж вливають купу бабла – і в пропаганду, і в інформаційні диверсії, і в роботу з тими ж ветеранськими організаціями…», – підкреслив активіст.

За його словами, якщо будуть якісь перевибори, вони набагато більше людей заведуть в парламент. Навіть не через «Опозиційний блок», а через партії типу якогось «Відродження» чи «Нашого краю».

Крім того, він висловив думку, що РФ стовідсотково спробує військовим методом захопити Україну.

«Але тільки в разі, якщо тут розкачається ситуація до критичного рівня. Якщо буде серйозна політична чи економічна криза…», – спрогнозував волонтер в інтерв’ю Апострофу.

«Якщо тільки почнеться якась нестабільність, вони (РФ – ред.) посунуть далі. Вони ж формують армії, батальйонні групи… Створюють нові армії у нас на кордоні. Постійно якісь навчання планують… Вони ж грають в довгу. Вони можуть чекати. І рік, і три. Так вже історично склалося, що вони завжди нас хотіли завоювати. І вони від цього не відступляться», – підсумував Сініцин.

Коментарi

Коментарiв