Слід або хрестик зняти, або труси одягнути – Найєм про заяви Порошенка і Гройсмана

505
Найєм зауважив, що високопосадовці зовсім різняться у заявах щодо антикорупційного суду

Народний депутат від «БПП» Мустафа Найєм назвав абсурдними заяви, коли Президент Петро Порошенко та Володимир Гройсман обіцяють створити Антикорупційний суд, а Генеральний прокурор Юрій Луценко стверджує, що створення такого органу не є обов’язковим.

Про це нардеп написав у своєму Facebook.

«Абсурд часів Петра Порошенка – це коли Президент і Прем’єр-міністр дають публічну обіцянку створити Антикорупційний суд, а Генеральний прокурор тієї ж країни відкрито заявляє, що взагалі-то, це не обов’язково – можна обмежитися Антикорупційної палатою в рамках вже існуючого корумпованого суду», – підкреслив парламентар.

Він також нагадав, що створення Антикорупційного суду є ще й вимогою українського законодавства та одним із пунктів Меморандуму з Міжнародним валютним фондом.

«В останній редакції Меморандуму з МВФ чорним по білому написано, що «Україна ухвалить законодавство про створення Антикорупційного суду до середини червня 2017 року», – підсумував Найєм.

Абсурд времен Петра Порошенко – это когда президент и премьер-министр дают публичное обещание создать Антикоррупционный …

Опубліковано Mustafa Nayyem 22 травня 2017 р.

Коментарi

Коментарiв