Деякі слова Порошенка нагадують блеф – експерт

377
Експерт запевнив, що у російсько-українському конфлікті усе залежить від керівництва держави

На Донбасі не відбувається зміни лінії фронту, однак щодня є обстріли, гинуть люди. Хто і що може виправити цю ситуацію на тлі розгортання усе масштабніших ігор у світовій політиці – розповів військовий експерт Ігор Козій.

За словами фахівця, у нинішній ситуації усе залежить від керівництва тієї чи іншої країни.

«Якщо воно займає замість креативної позиції позицію базікання і забазікування ситуації, то нічого з цього не вийде. Треба проводити реформи. Не все так просто навіть зі Стратегічним оборонним бюлетенем. Ресурс, який повинен бути закладений для виконання документа, недостатній. Документ сам по собі дуже амбітний і незрозумілий», – підкреслив експерт в ефірі Радіо Свобода.

Така ж ситуація, стверджує він, із Річною національною програмою (з боку НАТО).

«Як основний інструмент реформування Збройних сил, то зрозуміємо, що це знову набір гасел. На початку кожного рядка слово «реформа», однак починаєш пробувати поєднати організацію оборонного планування в системі безпеки і оборони зі звичайним стратегічним плануванням у системі держави – розумієш, що держава тільки починає розглядати питання середньострокового планування, і то не у всіх сферах», – зауважив Козій.

Однозначно, переконаний він, відповідальність за це несуть політичні сили.

«Петро Порошенко як Верховний головнокомандувач однозначно не може бути в стороні всіх цих процесів. Коли починає пропонувати щось суспільству, не знайшовши підтримки і ресурсів, то це виглядає більше, як блеф, ніж серйозний, потужний крок уперед», – резюмував військовий фахівець.

Коментарi

Коментарiв