Українська влада досі не порвала з Кремлем, і на це є доказ – Лук’яненко

1917
Український дисидент, політик, громадський діяч, перший Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Левко Лук'яненко

Лідер організації «Український вибір», кум російського президента Віктор Медведчук надалі зберігає серйозний вплив в Україні. Усе тому, що в цьому проросійському політику сприяє чинна українська влада. Про це розповів український дисидент, політик, громадський діяч, перший Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Левко Лук’яненко.

«Чому Медведчук досі зберігає такий вплив в Україні? Тому й зберігає, що його підтримує українська влада. Хто персонально – сказати важко, але очевидно: наша державна верхівка підтримує Медведчука», – підкреслив Лук’яненко у коментарі виданню Гордон.

За його словами, нинішня українська влада підтримує Медведчука, оскільки сама не до кінця порвала з Москвою і зберігає з нею старі зв’язки.

«Начебто, в українській верхівці повинні бути люди, які будуть воювати з Путіним і його впливом усередині України. Але їх або немає, або вони цього не хочуть, звідси і терпиме ставлення, зокрема до кума Путіна Медведчука», – зазначив дисидент.

Він також запевнив, що вимогу українського суспільства про розслідування «злочинної діяльності Медведчука» буде виконано. Цьому, на думку політика, може сприяти і Президент України Петро Порошенко.

«Упевнений, врешті-решт цю вимогу буде виконано. Думаю, Порошенко прискорить цей процес. У мене критичне ставлення до президента, але я вдячний йому, що він діє, як український президент, а саме обмежує вплив російських ЗМІ та Інтернету, тим паче, що Московія вела інформаційну війну проти України з 1991 року», – підсумував політик.

Коментарi

Коментарiв