Експерт: Як насправді Росія керує українцями за допомогою «ВКонтакте»

393
Фахівець пояснив, як РФ використовує "ВКонтакте" з метою керувати українцями

Росія через соцмережу «ВКонтакте» може керувати 13 мільйонами українських громадян.  І відбувається це значно продуманіше, аніж просто зазирання у шпарину. Про це Апостроф розповів військовий експерт Олексій Арестович.

Аналітик констатував констатував, що в суспільстві побутує думка, що російські спецслужби підглядають в замкову щілину, особливо, коли це стосується соцмереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також антивірусів і бухгалтерських програм 1С.

«Якби вони так робили, то не працювали б успішно, та й держави не було б, тому вони проводять активні заходи – сценарне планування», – пояснив Арестович в інтерв’ю Апострофу.

Крім того, він пояснив механізм дій спецслужб, за допомогою яких вони впливають на людей через соціальні мережі.

«Створюються 8 патріотичних організацій, їх зіштовхують лобами, а люди, «співаючи патріотичні пісні», з’ясовують між собою стосунки, закручується ціле життя. Це життя моніториться, прораховується, направляється певним чином, так, що ніхто не знає, якщо нормально працювати, хто і як це зробив. Таке враження, що все сталося само собою», – підкреслив фахівець.

За його словами, на сьогодні середній психологічний вік українського користувача російських соціальних мереж становить 11 років. До подій на Майдані це число було 8 років.

«Тепер ставимо себе на місце російських спецслужб: 13 мільйонів користувачів соціальних мереж в Україні – це 13 мільйонів теплих солодких л*хів, яких сам Бог велить обдурити», – стверджує експерт.

«І тепер уявіть, що для (Росії) мета – Україна, «сакральна земля», і вони концентрують на нас всі ресурси. Це держава, яка має мільярди доларів з продажу газу і нафти. І всі ці зусилля спрямовуються, щоб з’їсти Україну», – підсумував аналітик.

Коментарi

Коментарiв