Портніков пояснив, чому насправді Путін і Росія називають українців «фашистами»

2434
Журналіст пояснив, чому Путін та РФ під його керівництвом називають українців "фашистами"

Російський президент Владімір Путін, як і вождь СРСР Йосип Сталін, користуються одними й тими пропагандистськими прийомами. Таку думку висловив відомий український журналіст і аналітик Віталій Портников, передає Еспресо. TV.

«Під час Другої світової війни для мільйонів радянських людей більшовизм не сильно відрізнявся від націонал-соціалізму. Люди, які пережили червоний терор, Громадянську війну, розкуркулення, Голодомор, сталінські репресії та ГУЛАГ, не надто розуміли, що може бути гірше», – запевнив фахівець.

Він підкреслив, що коли Червона Армія увійшла на територію Німеччини, це була не армія визволителів, а армія месників, і вона мстилася не нацистам, а німцям.

«Путін і його пропаганда постійно підміняють ідеологічне етнічним, говорять про «русскій мір», «російськомовне населення», «захист братів». Оскільки, як і у Сталіна в 1941 році, у російського керівництва немає ніяких інших аргументів. І не випадково воно називає нас фашистами, щоб повністю відтворити ідеологічну схему другої світової», – пояснив журналіст.

Крім того, він наголосив, що у цієї схеми чимало шанувальників не тільки в Росії, але і в самій Україні, по той бік лінії фронту.

«Тому що люди на всій території колишнього Радянського Союзу буквально отруєні «Війною» – навіть якщо самі цього не усвідомлюють. Потрібно просто чітко розуміти, що всюди, де прокидається ненависть за етнічним принципом, усюди, де кров торжествує над переконаннями і законом – там пробуджується Гітлер і пробуджується Сталін», – підсумував оглядач.

Коментарi

Коментарiв