«Зачистити територію за 3 дні»: експерт пропонує план звільнення Донбасу

1255
Експерт оприлюднив несподіваний сценарій звільнення Донбасу

Україна здатна повернути окуповані території Луганської та Донецької областей військовим шляхом у найкоротші терміни з мінімальними втратами, питання тільки у наявності політичної волі у керівництва країни. Про це розповів відомий військовий експерт Олег Жданов.

За словами фахівця, аби відновити територіальну цілісність, Україні, перш за все, слід зайняти «найжорстокішу позицію у дипломатичному плані».

«Треба тиснути на Росію, але для цього треба назвати війну війною, визнати збройний конфлікт, щоб оголосити Росію агресором. Тоді дипломатія буде на нашій стороні», – переконаний Жданов.

Другий крок, стверджує він, – істотне посилення армії, «її структурування, переозброєння, навчання».

Згідно з його оцінками, «коли вздовж лінії зіткнення буде стояти потужна армія, здатна за 3-4 дні зачистити цю територію, тоді питання повернення буде риторичним питанням. Тільки команда «Вперед!» – і все».

Крім того, він висловив упевненість, що самого факту присутності такої армії на лінії розмежування буде досить. Про це він розповів у коментарі Обозревателю.

«Замість ескалації військових дії можна запустити Сили спеціальних операцій і провести пару успішних заходів на території противника з тим, щоб, наприклад, привезти Захарченка та Плотницького до Києва». Також можна «пустити пару ешелонів з російською технікою під укіс», – запропонував фахівець.

Таким чином, пояснив він, «можна з мінімальними втратами військовим шляхом забезпечити звільнення окупованих територій. Питання політичної волі: чи збираємося ми повертати ці території чи ні?».

Коментарi

Коментарiв