Парубій підписав квоти на ТБ і заборону «георгіївської стрічки»

379
Парубій підписав закон про закон про заборону «георгіївської стрічки»

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон про квоти української мови на телебаченні та закон про заборону «георгіївської стрічки».

«Учора (25 травня – ред.) ми зняли всі перепони для підписання важливих законів. Незважаючи на істерику тих, кому Україна кісткою в горлі, і на спроби заблокувати закон про українську мову на українському телебаченні, цей парламент продемонстрував, що ми – український парламент», – підкреслив Парубій, передає Українська правда.

«Сьогодні я підписую закон, який передбачає обов’язкову частку української мови на загальнонаціональних телебаченнях 75%… Зараз, в умовах війни, це – питання національної безпеки. Як я вчора й обіцяв, я невідкладно підписую закон», – зазначив спікер парламенту.

Він тут же поставив свій підпис під документом.

«Також зараз підписую закон про заборону так званої «георгіївської стрічки» – символу ненависті й ворожнечі, бо ці стрічки носять люди – ті, хто розв’язав війну проти України, хто щоденно стріляє в наших воїнів, хто вбиває людей і ті, хто ненавидить Україну», – наголосив високопосадовець.

«Цей закон – один із найважливіших законів цього тижня. І я теж уже маю право його підписати і роблю це в присутності усіх народних депутатів», – зауважив очільник ВРУ.

Крім того, він привітав Грузію з Днем незалежності, яка підтримала Україну у боротьбі з російським агресором: «Ваше свято – це наше свято. Переможемо ворога разом».

Коментарi

Коментарiв